Zo gevonden!

Vastgoedkantoor

Distellaan 34
8434 Middelkerke - Westende
tel
+32 (0)59 30 15 13
fax
+32 (0)59 30 39 33


Ons contacteren voor...


Waardering van uw eigendom ?

Verkopen ?

Verhuren ?

Op de hoogte blijven van ons aanbod ?

Huren ?

Iets melden aan de syndicus ?

Iets anders ?






maandag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
dinsdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
woensdag : gesloten
donderdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
vrijdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
zaterdag : 10.00-12.00 & 14.00-18.00
zondag & feestdagen : gesloten









Digifiel ?


GPS  51.17063,2.77498 
Streetview 
What3words "roziger.belading.noppen" 



Maak kennis met ons team en stel ons op de proef!

Frank Rouseré


beheerder
verantwoordelijk voor alles, behalve de centen
erkend makelaar BIV 201746
medewerker sinds 1/10/1991

frank@laplage.be


Frank een bericht sturen ?

Sabine Coppin


beheerder
verantwoordelijk voor de centen
erkend makelaar BIV 503373
medewerker sinds 1/1/2005


sabine@laplage.be


Sabine een bericht sturen ?

Inge Vanheerentals


verhuurdienst
medewerker sinds 1/2/1992


inge@laplage.be


Inge een bericht sturen ?

Christine Depotter


in- en verkoop
medewerker sinds 1/7/2014


christine@laplage.be

Christine een bericht sturen ?

Ann Vanden Berghe


gebouwenbeheerder
medewerker sinds 1/4/2017


ann@laplage.be


Ann een bericht sturen ?

Charissa Delys


gebouwenbeheerder
medewerker sinds 2/1/2019


charissa@laplage.be


Charissa een bericht sturen ?

Tine (Kristien) Saelens


in- en verkoop
medewerker sinds 11/2/2019


tine@laplage.be


Tine een bericht sturen ?

Marc Vanoverschelde


gebouwenbeheerder
medewerker sinds 17/7/2021


marc@laplage.be


Marc een bericht sturen ?

naar boven

Een beetje geschiedenis

laPlage 1.0

1967: de oprichting van Agence La Plage

Op 18/1/1967 start Mariëtte Depoorter een bescheiden kantoortje "AGENCE LA PLAGE" in het toenmalig "PENSION de la PLAGE" in de Meeuwenlaan.

laPlage 2.0

1972 : verhuis naar de Distellaan

Het kantoor verhuist naar Distellaan 34, in een ietwat bouwvallig handelshuis.

laPlage 3.0

1976 : een nieuwbouw vervangt het oude gebouwtje

met nog 2 appartementen er boven op.

laPlage 4.0

1990 : Een eerste grondige verbouwing

Het kantoor wordt grondig verbouwd, krijgt een gesloten terras en het appartement op de tweede verdieping wordt omgevormd tot een vergaderzaal.

laPlage 4.1

1999 : laPlage wordt lid van ERA.

Als lid in een grotere organisatie kan je onder meer genieten van schaalvoordelen, publiciteit en opleiding.

laPlage 5.0

2002 : Verbouwing met uitbreiding

Het naastgelegen gebouw waarin voorheen lange tijd bakkerij "Au Régal" was gevestigd wordt vervangen door een nieuwbouw waarin het bestaande kantoor volledig wordt geïntegreerd.
Hierdoor verdubbelt onze kantooroppervlakte.

laPlage 6.0

2020 : Verbouwing met inbreiding

De patio wordt overdekt, alles wat overbodig is gestript en er komt een nieuw en strak gesloten terras...

laPlage 7.0

20?? : Wanneer, hoe, wat en wie ?

...dat is voor later.
naar boven

Publiciteit
eenvoud werkt
fout gezien ? suggestie doen ?