Contact

Vastgoedkantoor

Distellaan 34
8434 Middelkerke - Westende
tel
+32 (0)59 30 15 13
fax
+32 (0)59 30 39 33


Ons contacteren voor...


Waardering van uw eigendom ?

Verkopen ?

Verhuren ?

Op de hoogte blijven van ons aanbod ?

Huren ?

Iets melden aan de syndicus ?

Iets anders ?




maandag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
dinsdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
woensdag : gesloten
donderdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
vrijdag : 9.00-12.00 & 14.00-18.00
zaterdag : 10.00-12.00 & 14.00-18.00
zondag & feestdagen : gesloten









voor de digifielen


GPS  51.17063,2.77498 
Streetview 
What3words "roziger.belading.noppen" 



Maak kennis met ons team en stel ons op de proef!

Frank Rouseré


beheerder
verantwoordelijk voor alles, behalve de centen
erkend makelaar BIV 201746
medewerker sinds 1/10/1991

frank@laplage.be


Frank een bericht sturen ?

Sabine Coppin


beheerder
verantwoordelijk voor de centen
erkend makelaar BIV 503373
medewerker sinds 1/1/2005


sabine@laplage.be


Sabine een bericht sturen ?

Inge Vanheerentals


verhuurdienst
medewerker sinds 1/2/1992


inge@laplage.be


Inge een bericht sturen ?

Christine Depotter

in- en verkoop
medewerker sinds 1/7/2014


christine@laplage.be

Christine een bericht sturen ?

Stijn de Kievith

gebouwenbeheerder
medewerker sinds 1/8/2015


stijn@laplage.be


Stijn een bericht sturen ?

Ann Vanden Berghe

gebouwenbeheerder
medewerker sinds 1/4/2017


ann@laplage.be


Ann een bericht sturen ?

Charissa Delys

gebouwenbeheerder
medewerker sinds 2/1/2019


charissa@laplage.be


Charissa een bericht sturen ?

Tine (Kristien) Saelens

in- en verkoop
medewerker sinds 11/2/2019


tine@laplage.be


Tine een bericht sturen ?

naar boven

Een beetje geschiedenis

1967 laPlage 1.0 - de oprichting van Agence La Plage

Op 18/1/1967 start Mariëtte Depoorter een bescheiden kantoortje "agence la Plage" in het toenmalig "Pension la Plage" in de Meeuwenlaan

1972 laPlage 2.0 - verhuis naar de Distellaan

Het kantoor verhuist naar de Distellaan 34 in een bouwvallig handelshuis

1976 laPlage 3.0 - een nieuwbouw vervangt het oude gebouwtje

Het gebouwtje maakt plaats voor een nieuwbouw met erboven 2 appartementen

1990 laPlage 4.0 - een eerste grondige verbouwing

Het kantoor wordt grondig verbouwd, krijgt een gesloten terras en op de tweede verdieping wordt een vergaderzaal ingericht.

2002 laPlage 5.0 - verbouwing met uitbreiding

Het naastgelegen gebouw waarin eerder bakkerij "Au Régal" was gevestigd wordt vervangen door een nieuwbouw waarin het bestaande kantoor volledig wordt geïntegreerd.
Hierdoor verdubbelt de kantooroppervlakte

2020 laPlage 6.0 - verbouwing met inbreiding

De patio wordt overdekt, alles wat overbodig is gestript en er komt een nieuw strakker gesloten terras.
naar boven

Publiciteit
eenvoud werkt
fout gezien ? suggestie doen ?